Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

027 217 100

asiakaspalvelu@teijotalot.fi

Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@teijotalot.fi

Tilaa uutiskirje

Pyydä tarjous

Teijo-Talot Oy

Joutnantie 73, 25500 Perniö

Y-tunnus: 1607274-6

Laskutustiedot

Ota yhteyttä

Hallinto

Timo Koivisto

Toimitusjohtaja
timo.koivisto@teijotalot.fi
050 408 1163

Myynti ja markkinointi

Ville Karjalainen

Myyntijohtaja
ville.karjalainen@teijotalot.fi
044 7217 105

Mika Leikkonen

Myyntipäällikkö
mika.leikkonen@teijotalot.fi
044 7217 113

Helinä Martti

Markkinointikoordinaattori
helina.martti@teijotalot.fi
044 7217 144

Suunnittelu

Janne Mikola

Suunnittelupäällikkö
janne.mikola@teijotalot.fi
044 7217 104

Jörgen Lundell

Rakennusarkkitehti
jorgen.lundell@teijotalot.fi
044 7217 103

Peter Westerlund

Rakennusarkkitehti
peter.westerlund@teijotalot.fi
044 7217 107

Aila Linna

Rakennussuunnittelija
aila.linna@teijotalot.fi
040 6869 701

Juha Timo

Rakennesuunnittelija
juha.timo@teijotalot.fi
040 7769 214

Toni Blomqvist

Elementtisuunnittelija
toni.blomqvist@teijotalot.fi
044 7217 120

Tuotanto

Ville Karjalainen

Tehdaspäällikkö oto, Perniö
ville.karjalainen@teijotalot.fi
044 7217 105

Toni Karttunen

Tehdaspäällikkö oto, Tuulos
toni.karttunen@teijotalot.fi
044 7217 148

Arto Koskela

Tehdaspäällikkö, Halsua
arto.koskela@teijotalot.fi
0400 669 664

Mikko Ylikoski

Varastonhoitaja, Perniö
mikko.ylikoski@teijotalot.fi
050 482 0977

Jouni Parviainen

Tuotannon työnjohtaja, Perniö
jouni.parviainen@teijotalot.fi
044 7217 109

Marko Krajev

Tuotannon työnjohtaja, Tuulos
marko.krajev@teijotalot.fi
044 7217 134

Timo Koskela

Tuotannon työnjohtaja, Halsua
timo.koskela@teijotalot.fi
044 7217 150

Projektit

Heidi Karlsson

Projektipäällikkö, Perniö
heidi.karlsson@teijotalot.fi
044 7217 140

Toni Karttunen

Projektipäällikkö, Tuulos
toni.karttunen@teijotalot.fi
044 7217 148

Tanja Sandvik

Projektipäällikkö, Halsua
tanja.sandvik@teijotalot.fi
040 7769 219

Tommi Raitisto

Kuljetuspäällikkö
tommi.raitisto@teijotalot.fi
040 7792 911

Ville Nieminen

Vastaava työnjohtaja, Halsua
ville.nieminen@teijotalot.fi
044 7217 156

Talous- ja tietohallinto

Henriikka Pensas

Talousjohtaja
henriikka.pensas@teijotalot.fi
0400 977 630

Maarit Haavisto

Taloussihteeri
maarit.haavisto@teijotalot.fi
044 7217 187

Mika Vuorio

Tietohallintopäällikkö
mika.vuorio@teijotalot.fi
044 7217 108

Sinua palvelevat tehtaamme

Lounais-Suomessa

Joutnantie 73, 25500 Perniö

Etelä-Suomessa

Karhunkorventie 10, 14820 Tuulos

Pohjanmaalla

Vetelintie 265, 69510 Halsua

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja

Verkkolaskutusosoitteemme on:

Y-tunnus 1607274-6
OVT-tunnus 003716072746
Verkkolaskuoperaattori Maventa
Välittäjän tunnus 003721291126

Verkkolaskun välittäjätunnus on DABAFIHH, jos välittäjänne on pankki. Mikäli operaattorinne ei välitä liitetiedostoja, lähetetään ne sähköpostitse osoitteeseen laskut@teijotalot.fi.

Viestiin merkitään viitetiedoksi laskun numero, johon liite kohdistuu.

Laskulla näkyvät yritystiedot ovat:

Nimi: Teijo-Talot Oy
Y-tunnus: 1607274-6
Osoite: Joutnantie 73, 25500 Perniö

Lisäksi laskulla pitää näkyä tilaajan nimi sekä projektin/työmaan numero.

Sähköpostilla lähetettävät laskut pyydämme lähettämään ylläolevin tiedoin PDF-muodossa osoitteeseen laskut@teijotalot.fi.

Paperiset laskut pyydämme lähettämään osoitteeseen:

Teijo-Talot Oy/Ostolaskut,
Joutnantie 73, 25500 Perniö